O nás

Félix-Revuelta-copia1

Hostória Natur House

Ako vzniklo zdravé
stravovanie

Koncept dietetických centier NATURHOUSE bol založený v roku 1992 v Španielsku a teraz prevádzkuje takmer 2.262 dietetických centier v 32 krajinách sveta, kde pôsobí cez 5.000 profesionálov, ktorí pomohli viac ako 6.400.000 klientom schudnúť a váhu si udržať.

Zakladateľom konceptu NATURHOUSE je FélixRevuelta (1947). Práve on prišiel s prevratnou myšlienkou, ponúknuť ľuďom, ktorí majú problémy s váhou, služby na jednom mieste, ktoré riešia príčinu a nie až následok nadváhy. Začala sa tak rozvíjať sieť dietetických centier NATURHOUSE, v ktorej sa klienti učia zdravému stravovaniu.

32

KRAJÍN SVETA

2300

POBOČIEK

5000

PROFESIONÁLOV

6500000

ŠTASTNÝCH KLIENTOV

3 ZLATÉ PRAVIDLÁ ÚSPECHU

NATURHOUSE

Tajomstvo úspechu jedinečnej metódy NATURHOUSE spočíva v osobnom výživovom poradenstve zadarmo (osobne, telefonicky alebo online), dlhodobej spolupráci výživového poradcu – dietológa s Vami ako klientom a širokom sortimente exkluzívnych produktov (produkty doručujeme aj na vašu adresu).Jej neoddeliteľnou súčasťou je vzájomný vzťah a dôvera, ktoré vznikajú medzi Vami ako klientom a výživovým poradcom.

229-nh_praivdlo_1

Konzultácia každý týždeň s výživovým poradcom NATURHOUSE zadarmo, ktorá zahŕňa bioimpedančnú analýzu tela, meranie obvodov a rady a odporúčania výživového poradcu.

229-nh_praivdlo_2

Dodržiavanie individuálneho jedálnička podľa pokynov výživového poradcu. Po každej návšeteve u poradcu si dohodene postup a suroviny, ktoré Vám pomôžu pri chudnutí.

229-nh_praivdlo_3

Užívanie odporúčaných produktov NATURHOUSE, ktoré si ako jediné hradíte. Naše produkty sú cenovo dostupné a je len na Vás, ktoré z doporučených si vyberiete.

Ako prebieha proces

metódy NATURHOUSE

53-proces01
01
Konzultácia s poradcom
Konzultácie prebiehajú osobne na pobočke, ale tiež podľa vášho želania aj telefonicky či online.
53-proces02
02
Zostavenie jedálnička
Výživová poradkyňa vám vždy zostaví jedálniček na týždeň, ktorý je z bežne dostupných surovín, nenáročný na prípravu, je pestrý a reflektuje vaše chuťové preferencie.
53-proces03
03
Odporúčania produktov
Jedálniček je doplnený o exkluzívne produkty, ktoré sú vyrábané z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny vo vlastných európskych laboratóriách.
53-proces04
04
Dosiahnutie cieľa
Keď dosiahnete svoj cieľ, prejdete s nami ešte fázou stabilizácie, kedy sa naučíte, ako si svoju novú váhu udržať, aby nedošlo k nechcenému jojo efektu.

Máte záujem

Schudnúť s odborníkmi?

Vyskúšajte našu metódu. Poradíme Vám, ako správne začať, ukážeme, ako sa správne stravovať a hýbať. S nami dosiahnete výsledky a svoju vysnívanú postavu. Všetky konzultácie sú ZADARMO! Platíte iba za odporúčané produkty.